Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanma

  • 15 Ocak 2018
  • 1.278 kez görüntülendi.
Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile internetiniz size eskisinden daha iyi gelecek. İnternet konusunda en çok güvendiğiniz ve size sınırsız internet konusunda en güzel avantajları sunan Turkcell Superonline şimdi de siz değerli müşterilerimiz için direk bir müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanma sistemi geliştirdi.

Turkcell Superonline mevcut internet tarifenizi değiştirmek, modem ve internet sorunlarınız için yardım almak, modem kurulum ya da taşınması için hizmet almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak gibi durumlarda bizim ile iletişime geçtiğiniz takdirde size gerekli olan hizmeti sağlarız. Ancak dışarıda bir bayiimizi bulmak oldukça zor olabilir. Bizi Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile arayabilir internetiniz gittiyse bile bu durumu bize saniyeler içerisinde aktarabilirsiniz. Çalışanımız size telefon üzerinden talimatlar vererek ‘’modeminizi açıp kapatma gibi’’ Sorununuzun düzelmesini sağlayabilir. Sorun bu şekilde düzelmiyorsa size hemen yetkili bir servis elemanı gönderecektir.  Bu sayede bize ulaşmak ve yardım almak oldukça hızlı ve pratik hale geliyor.

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yapmanız gerekenler sırasıyla;

  • Öncelikle telefonunuzdan 0850 222 0 222 çağrı merkezimizi aramak.
  • 1 tuşuna basmak
  • Size verilen 10 haneli hizmet numarasını girmek
  • Son olarak 6 tuşuna basmak.

Bu işlemleri yaparak hiçbir şekilde beklemeden direk müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşebilirsiniz. İnternet sorunlarında bekleyerek vakit kaybetmenize gerek yok bizi arayın sorununuzu çözelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ