Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 29 Haziran 2019
  • 629 kez görüntülendi.
Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Turkish Cargo

Turkish Airlines bünyesinde hizmet veren kargo firmasıdır. Dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Türkiye içinde yapılacak olan gönderimlerin yanı sıra bilhassa yurtdışına yapılacak olan gönderimlerde de süratli ve kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır. Türkiye için yapılacak olan kargo gönderimlerinin yanı sıra posta, özel kargo, genel kargo, kargo acenteleri, tayyare kiralama benzer biçimde pek fazlaca değişik hizmet seçeneği ile talepleri karşılamaktadır.

Ustalaşmış kadroyla verilen hizmetler yardımıyla daha kısa süre içinde gönderilerin ulaştırılması sağlanmaktadır. Tayyare ile yapılacak gönderimler belirtilen şehirlere yada ülkelere daha kısa süre içinde ulaştırılmaktadır. Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra yurtdışında bulunan acenteler ve ofisler yardımıyla pek fazlaca değişik ülkede hizmet veren firmalar içinde yer almıştır.

Süratli Gönderim

Tayyare ile yapılacak olan gönderimler daha kısa süre içinde belirtilen şehirlere yada ülkeleri ulaştırılmaktadır. Bu sayede yetkili acentelerinden kabul etmiş olduğu kargolar ile meydana getirilen gönderimlerin kısa sürede teslim edilmesini elde eden şirket yapmış olduğu her emek harcama ile müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet vermektedir. Geniş filosu ile yapmış olduğu emek harcamalar sonucunda her şehirde taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir.

İnternet üstünden verilen hizmetler bilhassa gönderim yapanların kargo takip işlemleri ve pek fazlaca değişik mevzuda yardım almasını sağlamaktadır. Dört gözle beklenen her türlü mevzu hakkında web üstünden yapılacak olan işlemler yardımıyla firmanın e tecim sitesi üstünden lüzumlu işlemler kolayca yapılabilir. Geniş hizmet seçeneğe ile çalışmalarını sürdüren şirket kargo gönderim işlemlerini ustalaşmış bir halde yapmaktadır.

Tayyare Kargo Hizmeti

Türk hava yolları bünyesinde kurulmuş olan şirket 1936 yılından itibaren kargo hizmeti vermektedir. Internasyonal meydana getirilen taşıma işlemleri yardımıyla posta ve mühim dokümanların daha kısa süre içinde kargo ile ulaştırılması sağlanmaktadır. Bilhassa uzun senelerdir bu alanda verilen hizmetler yardımıyla şirket yapmış olduğu her emek harcama sonucunda sorunsuz şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır.

35 ton kapasiteli ve bunun yanı sıra 65 ton kapasiteli kargo uçaklarıyla hizmet vermektedir. Kafi kapasitesi meydana getirilen her talebi karşılamak adına olanak sağlamaktadır. Internasyonal meydana getirilen kargo taşımacılık hizmetleri mevzusunda bilhassa tercih edecek firmalar içinde yer almıştır.

Turkish Cargo’nun çağrı merkezi müşteri hizmetleri kontakt telefon numarası, yitik bagajlar için telefon numarası ve kargo takip detayları yer almıştır. Bu bilgilerden Turkish Cargo ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz. Ek olarak yorumlar bölümünden Turkish Cargo ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 07 77

Yurtiçi Yitik Bağajlar için Çağrı Merkezi Telefon Numarası
+90 212 444 08 49

Yurtdışı Yitik Bagajlar için Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0850 333 08 49

Turkish Cargo Takip Linki
Turkish Cargo Takip

Arama Terimleri: turkish cargo kontakt, turkish cargo telefon numarası, turkish cargo çağrı merkezi, turkish cargo müşteri hizmetleri, turkish cargo takip, turkish cargo bağlantı tel, turkish cargo şikayetimvar, turkish cargo yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ