Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Eylül 2019
  • 311 kez görüntülendi.
Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Turknet Kimdir?

1996 senesinde Türkiye’de bilişim alanında hizmet vermeye başlamış olan Turknet, bilişim sektöründe Türkiye’de ilk 100 şirket arasına girmiş durumda. gelişmiş teknolojileri kullanarak Türkiye’de hizmet vermekte olan Turknet her geçen gün kullanım alanını genişletmekte ve bilişim sektöründe üst sıralara doğru tırmanmaktadır. Turknet kendi geliştirdiği uygulamalarla bireysel ve kurumsal müşterilere üst düzey hizmet sunmaktadır. AKN’siz web hizmeti sunarak Türkiye’de bir fazlaca müşterinin dikkatini çekmeyi başaran Turknet büyüyen iş dünyasında hatrı sayılır bir konuma gelmeye adım atmıştır. Turknet Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Hizmet verilecek yerde telefon altyapısının olması yeterlidir. Şuan için Adsl hizmeti veren Turknet’in fiber optik kablo tesisi için yatırım ve arge araştırmaları son sürat devam etmektedir.

Turknet’in Avantajları

Turknet müşterilerine 5 mühim avantaj sunacağını taahhüt etmektedir.

  1. Turknet 24 ay süresince en iyi fiyat garantisini sunmaktadır. Halihazırda müşterilerine piyasaya bakılırsa uygun bir fiyat sunmaktadır.
  2. Turknet sunmuş olduğu web ve ses hizmetini tek faturada alabilme kolaylığı sunmaktadır.
  3. Turknet kendi altyapısını kullanarak süratli, kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.
  4. Turknet memnun edici bir müşteri deneyimi sunmaktadır.
  5. Turknet alışılagelmişin haricinde uygulamalar ve avantajlar sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Turknet’in müşterilerine sunmuş olduğu en mühim özellik asla şüphesiz AKN’siz (Adil Kullanım Kotasız) web. AKN internette dolaşıp gezmeyi seven hemeh derhal her insanoğlunun duymaktan rahatsız olduğu bir terim. Gelişen teknolojiyle bir çok işlemin internetten yapıldığı dünyamızda hıza en fazlaca gereksinim duyduğumuz anlarda AKN sorunuyla karşılaşmamız fazlaca moral bozucu olabilmektedir. Turknet bu alanda yoğunlaşarak her müşteri için AKN’yi kaldırarak daha iyi bir hizmet vermek için mühim bir adım atmıştır.

Turknet’in müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve yazışma adresi bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Turknet ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları paylaşabilir ve teknik mevzularda yardım alabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Turknet ile ilgili görüş ve düşünceleri bizimle ve öteki okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası
0 850 288 80 80 
0 850 288 70 01

Turknet Faks Numarası
0 212 216 55 60

Turknet Müşteri İlişkileri Merkezi Adresi
Astoria AVM – Büyükdere Caddesi No:127, Kat:-3, 34394 Gayrettepe, İstanbul (Emek harcama Saatleri: 10:00 – 19:00)

Arama Terimleri: turknet çağrı merkezi, turknet kontakt, turknet müşteri hizmetleri, turknet telefon numarası, turknet müşteri hizmetleri tel, turknet bağlantı tel, turknet müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, turknet şikayetvar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ