Turknet müşteri temsilcisi direk bağlanma

 • 13 Ocak 2018
 • 1.609 kez görüntülendi.
Turknet müşteri temsilcisi direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Turknet müşteri temsilcisi direk bağlanma oldukça kolay bir işlem. Eğer internetinizle ilgili bir bağlanma sorununuz varsa ya da mevcut internet kotanızı artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için saatlerce otomatik bir operatörü beklemenize, internet üzerinden bize ulaşmaya çalışmanıza ya da dışarıda bir bayiimize ulaşmanıza hiç gerek yok.

Türknet firması olarak size kotasız taahhüt ve sınırsız internet hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden yararlanan siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en kısa sürede ulaşabilmek firma ilkelerimizden en önemlisi. Modeminiz ile ilgili ya da bağlantınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İnternetin her an kullanıldığı günümüzde bu tarz sıkıntılar bütün hayatımızı etkileyebiliyor. Biz de internetsiz kalma gibi bir durumu hiç yaşamayın diye bize direk olarak bağlanabileceğiniz bir sistem geliştirdik. Bu sistem sayesinde sorunlarınızda hemen bir müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşebileceksiniz. Temsilcimiz size telefon  üzerinden vereceği talimatlarla sorununuzu giderebileceği gibi daha büyük sorunlarınızda evinize bir çalışanımızı yönlendirebilir. Bu işlemler çok hızlı yapılmakta olup kısa sürede tekrar internetinize kavuşabilirsiniz.

Sadece internetle ilgili sorunlarınızda da değil bizimle; internet kotanızı artırmak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için de iletişime geçebilirsiniz.

Türk net müşteri hizmetleri direk bağlanma için yapmanız gerekenler:

 • Telefonunuzda 0850 288 80 80 numarasını arayın.
 • Sırasıyla;
 • 1 tuşuna basın.
 • 0 tuşuna basın.
 • 1 tuşuna basın.

Bu şekilde müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Selim dedi ki:

  Burda yazdığınıza siz inanıyormusunuz 150 deneme yaptım kimseye ulaşılmıyor milleti kandırmayınız usulsuz kazanç diye bir yASA VAR BİLESİNİZ.

  1. admin dedi ki:

   burada yazan numaralar şirketin kendi numarasıdır , aradığınızda zaten karşınıza çıkan türknet musteri hizmetleri anonsu ile karşılaşıyorsunuz , ilegal bir durum yok beyefendi , stediğiniz yere sikayet edebilirsiniz.

 2. idris nabi kurt dedi ki:

  müşteri temsilcisi diye bir şey kalmamış kimseye ulaşamıyoruz……………..

 3. SEBAHAT TOĞRUL dedi ki:

  bu ay 10 itibaren türknet donduramıyorum müşteri temsilcisi kalmamış ulaşamıyorum lütfen dondurulması istiyorum. kullanıcı adı ve giriyorum cevap vermiyor. lütfen arayın. 10/07/2018 ekim başına kadar. dondurulması rica ediyorum. lütfen irtibat kurun

BİR YORUM YAZ