TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 20 Mayıs 2019
  • 223 kez görüntülendi.
TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

TÜVTÜRK, 2008 yılından bu yana vasıta bakım muayene, yola uygunluk kontrol hizmetleri vermektedir. Türkiye genelinde her ilde ve bazı illerde durağan(durgun) olarak bulunan 205 durağan(durgun) muayene noktası, 77 gezici istasyon, 5 motosiklet ve 13 tane gezici traktörleri ile hizmet vermektedir. TÜVTÜRK’ün 3.500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. TÜVTÜRK, Ulaştırma, Denizcilik ve Iletişim Bakanlığı’na bağlı bir kuruluştur, denetim ve düzenlemeleri bakanlık tarafınca yapılmaktadır.

TÜVTÜRK Vasıta Muayene İstasyonları’nda verilen hizmetler şöyledir; periyodik vasıta muayenesi, yola elverişlilik muayenesi , tadilat sonrası muayene, mecburi muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü, tespit. TÜVTÜRK genel olarak trafik ve sürücü güvenliği amacıyla muayenerini sürdürmektedir.

TÜVTÜRK’ün 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle muayene ve öteki TÜVTÜRK hizmetleri hakkında data alabilir, muayene randevusu alabilir; talep, düşünce, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı vesilesiyle da randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 88 88

TÜVTÜRK Online Randevu Al

Arama Terimleri: tüvtürk kontakt detayları, tüvtürk telefon no, tüvtürk bağlantı tel, tüvtürk canlı destek, tüvtürk müşteri temsilcisi, tüvtürk yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ