Tv Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 05 Haziran 2019
  • 47 kez görüntülendi.
Tv Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Tv Plus

Tv Plus Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük kontakt operatör devi Turkcell firmasının dijital tv uygulamasıdır. Bilinmiş olduğu şeklinde vatanımızda dijital yayıncılık son dönemde oldukça yaygın bir duruma gelmiştir. İnsanlar artık klasik tv kanallarına bağlı kalmadan istedikleri yerden istedikleri süre istediği film, maç ya da diziyi Tv Plus yardımıyla izleyebilmektedir. Turkcell firmasının sağlamış olduğu destekle birçok kaliteli filmleri vizyondan derhal sonrasında seyretme şansının yanında birçok spor organizasyonunun ve futbol ligindeki maçları canlı seyretme şansınız bulunmaktadır. Birçok dijital gösterim sunan şirket içinde süratli ve teknik alt yapısıyla rakiplerine fark atan Tv Plus uygun tutarları ve ödeme koşulları ile de piyasadaki en iyi dijital tv konumundadır.

Tv Plus ev ve mobil olmak suretiyle 2 şekilde hizmet sunmaktadır. Ev Tv Plus sisteminde evinizdeki televizyonunuz yerine rahatça kullanabileceğiniz sistem yardımıyla binlerce filme istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ek olarak mahalli kanallardaki onlarca diziyi istediğiniz yerden seyredebilirsiniz. Dizileri durdu izle ve kayıt etme özelliği ile sonrasında kaldığınız yerden dizi keyfinize devam edebilirsiniz. Turkcell alt yapısını kullandığı için son aşama süratli ve kaliteli bir hizmet sunan Tv Plus yardımıyla netin olduğu her yerde kaliteli tv seyretme olanağı bulunmaktadır.

3 tane giriş paketinin bulunmuş olduğu Tv Plus 8.90 TL’den başlamış olan uygun fiyatlarla artık dijital TV keyfinin her yerde ve Turkcell kalitesi ile yaşanmasını sağlamaktadır. En pahalı paket olan Full Tv Plus paketinin bile 16.90 TL olduğu t vplus bu yönü ile kaliteli ve ustalaşmış dijital tv hizmetlerini son aşama uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede sunmaktadır. Satın alınan paketler bittiğinde ise extra uygun paketler alınma fırsatı bulunmaktadır. Istediğiniz yerde kaliteli dijital tadı arıyorsanız doğru adres kesinlikle Tv Plus olacaktır.

Tv Plus çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Tv Plus ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ek olarak yorumları kısmından Tv Plus ile alakalı düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tv Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 0 222
532

Arama Terimleri: tv plus çağrı merkezi, tv plus kontakt, tv plus müşteri hizmetleri, tv plus müşteri hizmetleri numarası, tv plus telefon numarası, tv plus bağlantı tel, tv plus yakınma, tv plus yakınma var, tv plus mail adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ