U.S Polo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Nisan 2019
  • 724 kez görüntülendi.
U.S Polo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Tarihte 1890 senesinde kurulan, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan U.S. Polo Assn Markası, bugün hala bu spordan esin alarak rahat ve şık ürünleriyle modaya yön vermeye devam etmektedir. Polo’nun bilindik bir seçimi vardır. Kurulduğu ilk günden beri tarzını asla bozmayan ve kendi bünyesinde halen daha klasik modelleri barındıran polo, bugün en oldukça tercih edilen giyim markalarından biridir.  Klasik U.S. Polo Assn. Renkleri ve arması bu seçimi desteklerken, sporun ruhunu da kendisiyle birlikte oradan oraya taşımaktadır. 1989 senesinde AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün son olarak teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 senesinde faaliyetine adım atar. Aydınlı Grup bünyesine 1997 senesinde katılan U.S. Polo Assn., günümüzde Türkiye dahil 50 ülkede Aydınlı Grup tarafınca temsil edilmektedir.

U.S. Polo Assn., kadın-erkek-çocuk hazır giyim ve iç giyim, aksesuar, ayakkabı, saraciye v.b. ürünlerine ek olarak; ev tekstili, promosyon grubu, deniz ürünleri v.b. koleksiyonları da Aydınlı Grup lisans yönetimindedir. U.S. Polo Assn., Aydınlı Grup tarafınca temsil edilmiş olduğu bölgede 152’si Türkiye’de olmak suretiyle dünya genelinde 277 mağazaya haizdir. Klasik U.S. Polo Assn. renkleri ve arması bu seçimi desteklerken, sporun ruhunu da taşımaktadır. Hanım, adam, çocuk her insana ve her yaşa hitap eden marka hem gençlerin, hem de ailelerin favorisi.

Polo kaliteli müşteri portföyüne haiz bir marka olduğundan, kurulduğu ilk günden beri Polo müşteri hizmetleri ya da Polo çağrı merkezi hizmetine büyük ehemmiyet vermiştir. Müşterileri en küçük bir sorun yaşadığında Polo yazışma bilgisi hizmeti kullanarak, sorunlarını temsilcilerine aktarmaktadırlar. Polo telefon numarası 444 60 44’ü arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ