UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 25 Mayıs 2019
  • 346 kez görüntülendi.
UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

UEADAŞ (Uludağ Elektirik Dağıtım A.Ş.) 2010 senesinde kurulan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da tüm il ve ilçe merkezlerine perakende olarak satışını icra eden elektrik dağıtım firmasıdır.

UEDAŞ çağrı merkezini arayarak anlık olarak kesinti/arıza bildiriminde bulunabilir, planlı ve anlık arızalar hakkında data alabilirsiniz. Ek olarak çağrı merkezi vasıtasıyla talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi hızlıca iletebilirsiniz.

UEDAŞ’ın internet sayfası vasıtasıyla, evrak sorgulama sistemine ve otomatik sayaç sorgulama sistemine kolayca ulaşabilir data alabilirsiniz. Belirtilen bağlantılar aşağıda verilmiştir.

Ek olarak UEDAŞ internet sayfasında bulunan ‘Sizi Dinliyoruz’ kısmında bulunan formda tüm talep görüş, tavsiye, problem şikayetlerinizi anında bildirebilir hızlıca geri dönüş alabilir; anlık arıza bildirimlerinizi bildirim formundan yapabilir arızanın süratli çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

UEDAŞ Arıza Bildirimi

UEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

UEDAŞ Sizi Dinliyoruz İletişim Formu

UEDAŞ Sokak Lambası Şikayet Bildirimi

UEDAŞ Otomatik Sayaç Sistemi

UEDAŞ Evrak Sorgulama

Arama Terimleri: uedaş yazışma detayları, uedaş telefon no, uedaş bağlantı tel, uedaş canlı destek, uedaş müşteri temsilcisi, uedaş yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ