ÜLKER Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 22 Mart 2019
  • 298 kez görüntülendi.
ÜLKER Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ÜLKER Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kurulduğu 1944 yılından bu yana ülkemizin en tanınmış ve en oldukça beğenilen markalarından biri olmayı başaran Ülker, siz kıymetli tüketicilerine hizmet sunmuş olduğu besin sektöründe ülkemizin en iyi kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Pek oldukça şahıs tarafınca beğenilen yüzlerce ürün çeşidi ve kaliteli üretimiyle Türk tüketicilerinin gönlünde taht kuran Ülker, geçmişinden almış olduğu gücü geleceğe aktararak sofralarınıza en güzel ve en kaliteli ürünleri sıhhatli bir halde taşımaktadır. Son teknoloji üretim ekipmanları ile donattığımız üretim tesislerimizde yapım ettiğimiz ürünleri el değmeden ve hijyenik koşullara uygun olarak üretiyor ve siz kıymetli tüketicilere büyük bir itimat ile sunuyoruz.

Ülker denilince pek oldukça kişinin aklına gelen kalite ve yenilikler olmaktadır. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri kapsamında her geçen gün damak tadınıza hitap eden yeni çıkan ürünler geliştirmekte ve bu tarz şeyleri siz değerli üyelerimizin beğenisine sunmaktayız. Besin sektöründeki devlerden önde gelen Ülker, bununla birlikte spora ve sanata yapmış olduğu katkılar ile de bilinmektedir. Yalnızca bir yönden değil oldukça yönden etken olan firmamız yaşamın her alanında siz değerli üyelerimizin yanında olmaktan büyük onur ve gurur duyuyor. Ürettiğimiz ürünler yalnızca Türkiye çapında değil bununla birlikte dünya genelinde da oldukça seviliyor. Besin sektörünün hassasiyetinin bilincinde olarak senelerdir sofralarınıza en kaliteli ürünleri sunmak için çıktığımız bu yolda bizlere olan destekleriniz yardımıyla bu günlere geldik ve gelecekte de iyi gıdalar üreterek bu yolculuğa devam edeceğiz.

Ülker hakkında detaylı informasyon almak ve tarihimizi daha iyi öğrenmek için sizleri www.ulker.com.tr adresine bekliyoruz. Ülker’e bununla birlikte web sitemizde yer edinen yazışma formumuzu doldurarak ulaşabilir ve ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ile görüşmek isterseniz 0212 567 15 67 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ