Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 17 Haziran 2019
  • 36 kez görüntülendi.
Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Ulusal Kanal, 2000 senesinde İstanbul merkezi olarak kurulmuş bir tv kanalıdır. Vatan Partisi’ne olan yakınlığı ile de bilinmektedir. Ulusal Kanal; Türksat 4A uydusundan, D-Smart, Kablo TV ve Ustream platformlarından seyredilebilmektedir. Ulusal Kanal’ın sloganı şu şekildedir; “Türkiye Bizlere Bakıyor.”

Ulusal Kanal’ın genel kanal teması haberdir. Kanalda genel olarak haber yayını ve sunumu yapılmaktadır. Kanalın en sevilen ve en oldukça seyredilen programı Sabahattin Önkibar sunmuş olduğu canlı olarak gösterilen  Alternatif adlı programdır. Ulusal Kanal, son zamanlarda adını çoğunlukla duyuran haber kanallarından birisidir.

Ulusal Kanal’ın 0212’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla bir haber suç duyurusunda bulunabilir, sunulan ve piyasaya sürülen haberler hakkında data alabilir; soru, talep, tavsiye ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 251 50 90

Arama Terimleri: ulusal kanal kontakt detayları, ulusal kanal telefon no, ulusal kanal bağlantı tel, ulusal kanal canlı destek, ulusal kanal müşteri temsilcisi, ulusal kanal yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ