VAKIF KATILIM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 30 Nisan 2019
  • 449 kez görüntülendi.
VAKIF KATILIM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

VAKIF KATILIM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Katılım bankacılığının en temel prensibi olan faizsizlik üstüne kurulmuş olan katılım bankalarının en genç üyelerinden kabul edilen Vakıf Katılım, 2015 tarihinde bir anonim şirketi kapsamında kurulmuştur. Kurulduğu andan bu yana alanındaki bankalara derhal yetişen Vakıf Katılım, senelerdir süregelen vakıf kültürünü günümüz çağdaş bankacılığı ile en iyi şekilde birleştiren katılım bankalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Katılım bankası denmesindeki amaç kar ve zarara katılma prensibine dayalı bir bankacılık anlayışı bulunduğunu ifade etmek içindir. Bir katılım bankası olan Vakıf Katılım da tutum sahiplerinden toplanan fonlar faizsiz nakit para sağlama prensipleri dahilinde endüstri ve tecim benzer biçimde sektörlerde değerlendirilerek ortaya çıkan karı ya da ziyanı  müşterileri ile paylaşan bir bankadır.

Vakıf Katılım bünyesindeki müşterilerimizin nakit paraya gereksinimleri olduğunda onlar faizsiz nakit para desteği sağlıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafınca yönetim edilen Vakıf Katılım, kurulduğundan bu yana geçen kısa zamanda vakıf kültürünün mühim parçalarından biri haline gelmiştir. Vakıf Katılım, öteki katılım bankalarında olduğu benzer biçimde yalnızca kendi bünyesindeki müşterileri için değil topluma yararlı olma prensibi dahilinde hareket etmektedir. Fazlaca uzun zamanlardan beri mevcud katılım bankacılığı ruhuna yeni bir nefes getiren Vakıf Katılım, günümüz çağdaş bankacılık çalışmalarından de tamamen kopmamış ve ortaya güzel bir bireşim çıkararak müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaya çaba etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Vakıf Katılım’ın kuruluşu ile ilgi bilgileri öğrenmek ve katılım bankası kapsamında sizlere sağlanan faydaların ne oldukları ile ilgili detaylı data almak için sizleri www.vakifkatilim.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bizlere ulaşmak, fırsatlarımız hakkında data almak ve yılların getirmiş olduğu vakıf kültürü ile beraber daha da güçlenmek için bizlere 444 44 77 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ