Vakko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 16 Nisan 2019
  • 547 kez görüntülendi.
Vakko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Vakko, hazır giyim üretimini meydana getiren bu ürünlerini mağazalarında satışa sunan bir tekstil mağazasıdır. Vakko tarihçesi açsısında oldukça büyük bir ilgi çeker. Türkiye’nin modernleşmesi açısından büyük bir adım olarak görülen Vakko markası günümüzde en oldukca malum giyim markaları içinde görülmektedir. Türkiye’nin modernleşmesinin, batılı yaşam anlayışındaki güzel duyu dönüşümlerin, şıklığın, lüksün, özetlemek gerekirse modanın zamanı olarak görülür Vakko.

Vakko ilk eşarp üretimine 1948 ‘de adım atmıştır. Ondan sonra Beyoğlu’nda bir mağaza açarak ününü daha ileri bir seviyeye taşıyan Vakko, günümüzde halen büyümekte olan firmalar içinde yerini almaktadır. Bunun yanı sıra ileriki zamanlarda kendi fabrikasını açarak tekstil hayatına ki yerini korumuş olan Vakko, geleneksel eşarp modasını çağıl kültür le birleştirmeyi hedeflediğini bizlere kanıtlamış oldu. Vakko bir tek eşarp olarak değil, çanta, fular, ev ürünleri, parfüm, gelinlik şeklinde birçok alanda ürünler sunmaktadır. Tasarım yönünden farklılığı ve estetiği ortaya koyan Vakko, dünyaca meşhur mankenler tarafınca da sunulmaya adım atmıştır. Yalnız devletimizde değil geçen vakit içinde yurtdışında da kendini kanıtlayan Vakko her geçen gün ününe ün katmaya devam ediyor. Tasarım mevzusunda da ödül alan Vakko, internasyonal alanda da başarısını kanıtlamıştır.  Yalnız bu şekilde de kalmayıp internasyonal alanda da birçok platformda projelerde yer edinen Vakko, toplumsal mesuliyet projelerinde de katılım yaparak bu platformda da başarısını göstermiş oldu.

Vakko müşteri hizmetleri numarasından Vakko müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve iade işlemi, sipariş iptali, iade geri ödemesi, iade kargo tutarı şeklinde sorunlarını konuşabilirsiniz. Vakko telefon bilgisi ile ürünlerinizin teslimatı hakkında informasyon alabilirsiniz. Yalnız problem iletmek için değil ürün sipariş etmek ve ürün stokları hakkında informasyon almak için de Vakko çağrı merkezi (0212) 482 04 04 numarasını tuşlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ