Vans Ayakkabı İletişim Bilgisi Telefon Numarası

  • 16 Nisan 2019
  • 310 kez görüntülendi.
Vans Ayakkabı İletişim Bilgisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Vans Ayakkabı Telefon Numarası

Son dönemlerde popülerliğini gittikçe arttıran ve çoğu zaman gençlere hitap eden bir kumaş ayakkabı imalatçısı olan Vans 16 Mart 1966 tarihinde Anaheim, Kaliforniya‘da kurulmuştur. Bilhassa lastik ayakkabı yapımında oldukça meşhur olan marka, paten ve kaykay şeklinde genç kesimin ilgi ile takip etmiş olduğu spor malzemelerinde de üretim yapmaktadır. Serge D’Elia, James Van Doren, Gordon Lee, ve Paul Van Doren tarafınca kurulan Vans şirketinin kurum amacı skateboarding ve sörf yapanlara özel bir ayakkabı üretmekti.  Minik bir kurum amacı ile süregelen Vans ayakkabı oldukça süratli bir halde ilkin sahil kentlerinde hemen sonra tüm dünyada büyük bir beğeni biriktirerek gündelik ayakkabılar üretme aşamasına geldi. 1980’lerde şirket yalnız kaykacılar için ayakkabı yapmayıp, beyzbol, basketbol, güreş ve hatta spesifik bir tane olan sema dalışçıları için ayakkabı yapmış oldu.

Vans ayakkabılarının en büyük özelliği bakımlarının kolay olması. Beyaz kısımların sararmaması, çamaşır makinesinde kolay yıkanabilmesi tercih edilme sebebidir. Ortalama 2001’den beri Vans Orange’da The Block’da, Ontario Mills’de, Moorestown Mall’da, Prusya Krallığında the Plaza’da, Londra’da Carnaby Caddesinde ve öteki mekanlarda içinde geniş paten parkları olan perakende mağazaları açmıştır. Ek olarak Mall of America’da yalnız perakende mağazası olan bir mağazası da vardır. Tüm ABD’de outlet merkezlerinde de birçok outlet mağazaları da vardır. Vans ek olarak 1995’den beri bir punk/ska müzik ve ekstrem sporlar festivali olan Vans Warped Tour’un sponsorluğunu yapmaktadır. Bu özelliği ile de birçok sanatçının ve sanatseverin çokça sevilmiş olduğu markalardan bir tanesi.

Vans mağazaları hakkında informasyon almak için vans çağrı merkezi ya da vans müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Vans yazışma bilgisi web sitemizde mevcuttur. Vans telefon numarası 0850 532 07 79’ u arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ