Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 10 Eylül 2019
  • 375 kez görüntülendi.
Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Vatan Bilgisayar, 1983 senesinde Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazasıdır. Vatanımızda toplamda 53 ilde bulunan 115 mağazası ile 3800 çalışanı ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Vatan Bilgisayar, sektörünün öncü ve gözde markalarından birisidir. Yapmış olduğu indirim ve kampanyalarla birçok müşterisinin itimatını kazanmıştır.

Vatan Bilgisayar’da birçok ürün kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerin geneline bakacak olursak şöyledir; Telefon, Bilgisayar, Bilgisayar Parçaları, Foto & Kamera, TV & Ev Elektroniği, Ofis Malzemeleri, Aksesuarlar, Oyun & Hobi, Ev Aletleri & Kişisel Bakım. Bu kategorilerde sunmuş olduğu binlerce ürün seçeneği ile uygun fiyat politikası müşterilerini memnun etmektedir.

Vatan Bilgisayar’ın 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi 09.00 ile 18.40 içinde ulaşabilir, hafta sonu ise 10.00 ile 17.00 içinde destek alabilirsiniz. Bir ürün satın almak isterseniz, haftanın 7 günü 09.00 ile 22.00 içinde ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerle ilgili detayları bu çağrı merkezinden alabilir, satın sonrası destek alabilir; talep, soru, çneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 56 56

Arama Terimleri: vatan bilgisayar kontakt detayları, vatan bilgisayar telefon no, vatan bilgisayar bağlantı tel, vatan bilgisayar canlı destek, vatan bilgisayar müşteri temsilcisi, vatan bilgisayar yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ