Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Eylül 2019
  • 338 kez görüntülendi.
Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Vestel 1984 senesinde Türkiye’de hizmet vermeye başladı. 1994 yılından itibaren ise Sıkıntılı Grup bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte. Vestel bir fazlaca alanda Türkiye’de ürün üretmektedir. Bunlardan bazıları tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürün, müdafa, otomobil elektroniği ve akıllı telefonlar. Vestel bilhassa beyaz eşya alanında müşterilerin isteklerini ve beğenilerini karşılayan ürünler üreterek dikkatleri üstüne çekti. Akıllı telefonların üretilmeye başlamasıyla da bu alanda hisse sahibi olmak isteyen Vestel Venüs modeli altında akıllı telefonlar üretmeye başladı.

İlk zamanlar bir fazlaca şahıs akıllı telefon alanında Vestel’in yeteri kadar ilgi göremeyeceğini düşündü. Bu düşüncenin sebeplerinden biri de bilgisayar ve laptop üretimindeki kafi ilgiliyi görememesiydi. Akıllı telefon alanına süratli bir giriş meydana getiren Vestel ilk olarak benzer özelliklere haiz değişik modellerde bir fazlaca akıllı telefon üretti. Yeni iş alanına atılan bir fazlaca şirket benzer biçimde ilk zamanlar güncelleme ve hatalarla bir süre süresince uğraşmak zorunda kalan Venüs zaman içinde daha kaliteli ve efektif ürünler üretmeye başladı. Yeni gelen güncellemelerle hataları giderip işletim sistemini daha kullanılabilir hale getirdi.

Venüs akıllı telefon alanında bir fazlaca model üretti. Bunlardan bazıları: Venüs 4.5, Venüs 5.0 X, Venüs 5.0 V, Venüs 5.5 X, Venüs 5.5 V… Venüs’ün akıllı telefon alanındaki temel prensibi uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunabilmekti. Bu alanda uğraş veren Venüs müşterilerin çoğunluğu tarafınca pozitif yönde bir geri dönüş aldı. Venüs son çıkan modellerinde bilhassa 8 çekirdekli 64 bit Qualcomm işlemciler kullanarak performans olarak tatminkar bir seviyeye geldi. Fiyat, performans ve özellik bakımından incelediğimizde Venüs akıllı telefonlar gelecek yıllarda da tercih edilmeye devam edilecek.

Venüs’ün çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası, WhatsApp numarası ve mail adresi kontakt detayları bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Venüs ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz problemler hakkında teknik destek alabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Venüs ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 41 23 (Haftanın her günü 08:00-00:00 içinde ulaşabilirsiniz.)

Venüs WhatsApp Destek Hattı
0536 075 41 23

Venüs Mail Adresi
vmh@vestel.com.tr

Arama Terimleri: venüs çağrı merkezi, venüs müşteri hizmetleri, venüs kontakt, venüs yakınma hattı, venüs şikayetvar, venüs bağlantı tel, venüs telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ