Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 12 Eylül 2019
  • 352 kez görüntülendi.
Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Vestel, 1984 senesinde kurulmuş elektronik firmasıdır. 1994 yılından bu yana Sıkıntılı Tüm ortaklık tarafınca işletilmektedir. Sıkıntılı’nun satın almasıyla beraber Vestel, elektrik, elektronik, informasyon teknolojisi, müdafa endüstri benzer biçimde elektronik ürünleri üretip satışını yapmaktadır. Vestel’in tüm üretimlerini gerçekleştirdiği fabrikası Manisa’da 1.1 milyon metrekarelik alanda yer verilmiştir.

Vestel, dünya üstünde ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Yurtdışında 16 yurt içinde 7 olmak suretiyle toplamda 23 alt şirketi bulunmaktadır. Son zamanlarda tamamen yerli yapım olan Venüs modeliyle bilinir. Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonu, tv benzer biçimde birçok elektronik ürün kategorisinde ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de en malum 10 şirket içinde bilinmektedir. Ek olarak Vestel, Avrupa’da ve Türkiye’de tv sektöründe öncü markadır. Vestel’in sahibi olduğu firmalar şöyledir: Vestel, Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra, Dikom.

Vestel’in geniş bir çağrı merkezi ağı bulunmaktadır. Vestel’in genel olarak haftanın her günü 7/24 ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle satın aldığınız yada almayı düşündüğünüz ürün hakkında informasyon alabilir, tüm sorunlarınıza bir çözüm bulabilir, size en yakın Vestel satış ve servis noktasını öğrenebilirsiniz. Vestel’in Whatsapp çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır, Whatsapp vesilesiyle da bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan bağlantılar vesilesiyle da canlı destek hattına bağlanabilir, Venüs cihazınızın problemi hakkında çözüm ve onarım ücretini öğrenebilir; kontakt formunu doldurarak talep, problem, tavsiye ve şikayetlerinizi Vestel’e bildirebilirsiniz.

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 123

Vestel Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0536 075 4 123

Vestel Canlı Destek Hattı

Vestel Yetkili Servis Başvuru Formu

Vestel İletişim Formu

Vestel Online Destek Merkezi

Arama Terimleri: vestel kontakt detayları, vestel telefon no, vestel bağlantı tel, vestel canlı destek, vestel müşteri temsilcisi, vestel yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ