Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hızlı Bağlanma

  • 12 Nisan 2019
  • 605 kez görüntülendi.
Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hızlı Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Vestel şirketi, 1984 yılından beri tv, beyaz eşya, data teknolojileri, LED aydınlatma ve tüm tüketici elektroniği alanlarında hizmet veren yerli firmalardan biridir. Toplamda 16 bin çalışanı ve tüm Türkiye’de 1250‘ den fazla satış noktası ile sektörün liderleri arasındadır. Bununla beraber 350‘ den fazla servis ağıyla da Türkiye’nin en oldukça servise haiz elektronik şirketlerinden biridir.

Vestel uzun senelerdir gururla yerli sloganını kullanarak, halkın yerli ürün almasını teşvik etmeye çalışan bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Daha önceleri tv ve beyaz eşya şeklinde ürünler üretirken günümüzde ise Vestel Venüs adı altında cep telefonu üretimine de başlamış durumda. Toplam 13 merkez servisi bulunan Vestel şirketi bünyesinde çalışan mühendislerin tamamına yakını Türklerden oluşmaktadır. Tasarımı tamamen Türk mühendislere ilişik olan ilk Vestel Venüs bununla birlikte ilk yerli cep telefonu modellerinden biridir. Vestel şirketi tv pazarında da tüm Avrupa baz alındığında 2. sırada kendine yer buluyor.

Bunun yanında dünyadaki teknolojik gelişimleri de yakından takip ederek çeşitli ar-ge faaliyetlerinde de bulunan vestel uzun süredir kavisli 4K TV üretimi şeklinde son teknoloji ürünleri de üretmektedir. Toplamda 1 milyon metre karelik bir alana kurulmuş oran Vestel fabrikası bu alanda Avrupa’nın zirvesinde firmalardan biri konumundadır. Vestel’in dünya üstünde en oldukça ar-ge harcanması icra eden firmalar içinde da kendine yer bulduğunu belirtmekte yarar var. Toplamda 154 değişik ülkeye ihracat icra eden vestel 20 yıla yakın bir süredir elektronik alanında Türk firmaları içinde listenin ilk esnasında bulunuyor.

Onlarca değişik kategoride binlerce üretim icra eden Vestel hakkında elbet çeşitli şikayetler ya da tavsiye ve görüş bildirmek isteyen insanoğlu oluyor. Bu sebeple de sizlere Vestel müşteri hizmetleri yazışma numarası hakkında detaylı detayları aktaralım.Hızlı bağlanmak için fazladan birşey yapmanıza gerek yok. Kısa sürede bağlanabilirsiniz.

 

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası:

0 850 222 4 123

Vestel Müşteri Hizmetleri WhatsApp İletişim Hattı:

0536 075 4 123

Vestel Müşteri Hizmetleri E-Mail İletişim Hattı:

vmh@vestel.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ