Vestel Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası

  • 25 Şubat 2018
  • 1.174 kez görüntülendi.
Vestel Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1984 yılında kurulan Vestel, elektronik alanda güncel teknolojiyi takip ederek ürünler üreten bir firmadır. 1994 yılından günümüze Zorlu Holding tarafından işletimi sürdürülmüş, sürdürülmektedir. Vestel başta elektrik ve elektronik üzerine ürünler üretiyor olmasına rağmen bunların yanı sıra bilgi teknolojileri, savunma sanayi gibi alanlarda da ürünler üretmektedir. Vestel’in tüm ürünlerinin üretildiği fabrikası Manisa ili sınırları içerisinde 1.1 Milyon Metrekare alana kurulmuştur.

Dünya genelinde ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştiren firmanın, yurt dışında 16 yurt içinde ise 7 farklı alt şirketi bulunmaktadır. Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonları gibi alanlarda son zamanlarda öne çıkan Vestel ayrıca Televizyon gibi her evin ihtiyacı teknolojik ürünlerin üretimi konusunda dünyanın önde gelen markaları arasındadır. Türkiye’nin en bilinen 10 şirketinden birisidir.

Vestel’in oldukça geniş bir iletişim ağı ve çağrı merkezi bulunmaktadır. Haftanın her günü saat fark etmeksizin 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi aktiftir. Çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisine bağlanarak satın almak istediğiniz veya aldığınız bir ürün hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Vestel Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası:

0850 222 41 23

Vestel Whatsapp Destek Hattı:

0536 075 41 23

Vestel Canlı Destek Sayfası Direk Bağlanma:

Vestel Canlı Destek

Ayrıca yorum bölümüne de şirket hakkında görüşlerinizi yazmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ