VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Temmuz 2019
  • 22 kez görüntülendi.
VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
VitrA, 1958 senesinde kurulmuş olan Türkiye’nin ilk seramik sıhhat üretim firmasıdır. VitrA, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu bünyesinde kurulmuş bir şirkettir. Özel tasarım ekibi ile günümüz ve geleneksel şartlara uygun banyo tasarımlarıyla VitrA gözde firmalardan birisi olmuştur. VitrA banyo ve banyo vasıta gereçleri, seramik alanlarında ürünler üretmektedir.

Büyük bir Ar-Ge ekibi ve 2011’de kurulan inovasyon merkezi ile tasarımlarına her gün yeni bir yenilik katmakta, yenilikçi politikası ile müşterilerine günümüzün en çağıl tasarımlarını sunmaktadır. Genel satış politikasını müşteri memnuniyeti olarak belirleyen VitrA, devletimizde büyük bir pazar payına haizdir.

VitrA’nın 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla satın aldığınız VitrA ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere haiz olabilir, size en yakın satış noktalarını öğrenebilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 70 70

Arama Terimleri: vitra kontakt detayları, vitra telefon no, vitra bağlantı tel, vitra canlı destek, vitra müşteri temsilcisi, vitra yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ