Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Mart 2019
  • 1.049 kez görüntülendi.
Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Şikayetlerinizi iletmek, ürün ve hizmetler hakkında data almak ve öteki online işlemleriniz için Vodafone operatörünün müşteri servisini kullanabilirsiniz. Bazı işlemler için SMS yada Vodafone web sayfasını ya da mobil uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde çağrı merkezini kullanarak da işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası olan 542’yi kullanarak direkt bağlanabilirsiniz. Öteki operatör ve durağan(durgun) hatlardan arayanlar ise 0542 542 00 00 numarasını kullanabilir. Yurt dışından aramalar için ise, +90 kodunu kullandıktan sonrasında 542 542 00 00 numarasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin 542 numarasını kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ödemelerinizi gerçekleştirebilir, paketinizi değiştirebilir, kullanım limitini artırabilir, kullandığınız paketi geliştirebilir ya da öteki ürün, hizmet ve kampanyalar hakkında data alabilirsiniz.

vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası

Çağrı merkezinin haricinde, web sayfasındaki kontakt formunu, Vodafone mağazalarını, Twitter destek sayfasını ya da e- posta adresini kullanabilirsiniz. Tüm bu şekilleri 7/ 24 kullanabiliyorsunuz. Çağrı merkezi de sizlere 7/ 24 destek olmakta ve en kısa sürede taleplerinizi gerçekleştirmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Hangi müşteri hizmetleri numarasını kullanırsanız kullanın, aynı tuşlamayı yaparak direkt müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası 542’yi ya da 0542 542 00 00’ı kullanarak müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonrasında 0 tuşuna basmalısınız. Arkasından da sırayla 0 ve 3 tuşlarına basmalısınız. Bu şekilde sistem sizi direkt müşteri temsilcisine aktaracaktır. Müşteri temsilcisine faturalı ya da faturasız hattınızla ilgili soruları yöneltebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da hattınızı Vodafone’a aktarmak istiyorsanız da bu müşteri hattı üstünden destek alabilirsiniz. Telefon yöntemi haricinde, belirtmiş olduğumuz şeklinde, toplumsal medya ve web sayfası üstünde de kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ