Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Ağustos 2019
  • 474 kez görüntülendi.
Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Vodafone Net Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Vodafone Net müşteri hizmetlerine iyi mi bağlanırım, Vodafone Net müşteri temsilcisi direk bağlanma, Vodafone Net müşteri şikayetleri şeklinde mevzularda informasyon vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Vodafone Net hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Numarası

Mobil yazışma sektöründe hizmet sunmak amacıyla 1994 senesinde faaliyete geçen Telsim, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur.

Vodafone, İngilitere’de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere’nin ilk kez mobil görüşmesini yapmıştır. Şebekenin adı, cep telefonları üstünden ses ve veri servislerinin sunulmasını simgelemek amacıyla Vodafone olarak seçilmiştir.

Vodafone beş kıtada, 27 ülkede etkinlik yürüten, 2008 yılı itibariyle ortalama 289 milyon müşterisi ve 40’tan fazla şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın en büyük mobil yazışma şirketidir. Vodafone, haiz olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil yazışma dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye’deki abonelerinin hizmetine sunmaktadır. Abonelerine kıymet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve makul fiyatlar sunan Vodafone Net, günden güne büyümeye devam etmektedir.

Günümüz de kazanılmış olduğu gelirler bakımından dünyanın en büyük internasyonal mobil yazışma şirketlerinden kabul edilen Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer edinen Vodafone Net, 30 Haziran 2018 itibariyle hizmet sunmuş olduğu 23,4 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil yazışma şirketidir. Türkiye’nin en büyük internasyonal direkt yatırımcılarından olan Vodafone Net’in bugüne dek toplam yatırımları 20 milyar TL’ye ulaşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç firmasını da bünyesine dahil eden şirket günden güne kendini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, durağan(durgun) ses, mobil web, fiber ve DSL hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, ortalama 3 bin 500 ü aşkın çalışan ekibi, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve evrende bulunan 43.000 paydaşı ile etkinlik göstermektedir.

Kalitesinden taviz vermeden, herhangi bir sorununuz dahilinde en kısa sürede size dönüş icra eden, müşteri temsilcilerinin kibar davranışları, problemlerinizi kısa sürede çözmektedir. İnternet üstünden de vodafon net e ulaşabilir, üyelik alabilirsiniz. Süratli ve güvenilir bir halde internete girebilirsiniz. Sınır, kota sıkıntısı yaşamadan sorunsuz bir halde internete girebilirsiniz. Sorunlarınızı da online bir halde çözebilir, canlı destek hattından destek alabilirsiniz.

Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 542 1 542

Arama Terimleri: vodafone net çağrı merkezi, vodafone net yazışma, vodafone net müşteri hizmetleri, vodafone net telefon numarası, vodafone net yakınma hattı, vodafone net müşteri hizmetleri numarası, vodafone net yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ