Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

  • 16 Nisan 2019
  • 570 kez görüntülendi.
Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Watsons son zamanlarda Türkiye’de en oldukca tercih edilen kozmetik mağazalarından bir tanesi. İçerisinde barındırdığı dünyaca meşhur markalar ile birçok kadının ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Son yıllarda Türkiye’de de faaliyete geçen Watsons mağazaları, milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır. Watsons mağazalarında güzellik, kozmetik ve bakıma dair her şeyi bulabilirsiniz. 1828 senesinde kurulan ve ilk zamanlar kozmetik ürünler satan Watsons mağazası kısa sürede büyük müşteri kitlesine ulaşınca değişik şehirlerde mağazalar zinciri açarak günümüze kadar gelmiştir. Watsons tek bir marka üstünde durmuyor. dünyaca meşhur markaları ve çeşit çeşit ürünleri le müşterilerine değişik ve çeşitli adresin temelini oluşturuyor.

Hollywood yıldızlarının en oldukca tercih etmiş olduğu kozmetik ürünlerden, ruj, rimel, kalemler, boya ve ojelerden başlayarak yerli üretim olan kaliteli güzellik, bakım ve temizlik ürünlerini Watsons mağazalarını hepsinde bulmak mümkün. Watsson mağazalarının bu kadar oldukca tercih edilmesinin ve sevilmesinin temelinde değişik ürün çeşidi bulunmaktadır. Watsons mağazalarında banyo için lüzumlu malzemeler: sünger, duş jelleri, sabunlar, değişik şampuan çeşitleri, diş fırça ve macunları, vücut losyonları, tıraş aletleri, hijyenik pedler, hijyenik pamuk ve temizlik malzemeleri; kozmetik ürünlerden: dünyaca meşhur markaların sunmuş olduğu ve yerli markaların üretimi olan kaliteli dudak boyaları, saç boyaları, yüz maskeleri, nemlendirici kremler ve losyonlar, makyaj temizleme losyonları, ojeler, göz boyaları, fondötenler, göz kalemleri, güneş kremleri, koruyucu losyonlar, dudak kalemleri ve daha çok ürüne ulaşmanız mümkündür.

Watsons mağazalarına web sitelerinde gösterilen yazışma bilgisi kategorisinde ki Watsons telefon numarası ulaşabilirsiniz. Size en yakın Watsons mağazasını bulmak için ise Watsons çağrı merkezi ya da Watsons müşteri hizmetleri direk bağlanma 444 99 87 numarasını tuşlayarak problem yaşadığınız ürünleri bildirebilir ya da yığın kontrolü yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ