Whatsapp Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Şubat 2018
  • 3.679 kez görüntülendi.
Whatsapp Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Whatsapp 2010 yılında hizmet vermeye başlamış bir mobil uygulamadır. Akıllı telefonlar üzerinde çalışan uygulama sayesinde dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle sesli, görüntülü ve yazı yoluyla iletişim kurabilirsiniz. İşin en güzel yanı ise bunu ücretsiz olarak yapabiliyor olmanız.

Whatsapp uygulamasında bir işlem gerçekleştirebilmek için tek ihtiyacınız bir internet bağlantısı. 2014 yılında Facebook tarafından alınmış olmasına rağmen isim veya işleyiş şeklinde hiçbir değişikliğe gidilmemiştir. Aynı kaliteyle hizmetini sürdürmektedir. Her geçen yıl kendini geliştirmeye devam eden uygulama, telefonunuz ile bilgisayar arasında bağlantı kurarak bilgisayarınız üzerinde de uygulamayı kullanmanıza olanak sağlıyor.

1 Milyarı aşan kullanıcı sayısıyla Whatsapp, en fazla kullanılan mesajlaşma ve iletişim uygulaması olmayı başarmış durumda. Uygulamayı kullanırken zaman zaman yaşayabileceğiniz ufak tefek hatalar hakkında bilgi almanız gerektiğinde ulaşım sağlayabileceğiniz bir çağrı merkezi maalesef bulunmuyor. Fakat Whatsapp Yardım Merkezi sayesinde muhtemelen tüm soru ve sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Eğer sorunuz yer almıyorsa yeni soru sorabilirsiniz.

Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Adresi:

Whatsapp Yardım Merkezi

Ayrıca yorum bölümü yardımıyla tüm soru ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Bilgimiz dahilinde size  yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ