Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 26 Eylül 2019
  • 505 kez görüntülendi.
Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Stanford Üniversitesi öğrencileri Jerry Yang ve David Filo tarafınca kurulmuş oldukça kullanışlı bir portaldır. İlk başlangıçta arama motoru olarak hizmet vermesine karşın zaman içinde e-posta, anında iletileşme, e-posta grubu ve aynı hizmetler de sunarak pazarda egemen olmaya çalışmıştır. Günde 7 milyar sayfa gösterimiyle dünyanın en fazlaca ziyaret edilen, en kullanışlı  5. sitesidir. Sunmuş olduğu hizmetlerden Yahoo Messenger bilhassa ABD’de fazlaca yaygın olarak kullanılır. Yahoo! Messenger Yahoo firmasının çıkardığı parasız sesli ve görüntülü söyleşi imkanı sunan çevrimiçi anlık mesajlaşma yazılımıdır. Mesajlaşmanın yanında daha birçok özelliği bulunan Yahoo Messenger’ın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bilgisayardan bilgisayara çağrı yapılabilir, Web kamerası kullanarak görüntülü söyleşi yapılabilir, bilgisayarlar arası dosya paylaşılabilir, güvenlik duvarı desteği, söyleşi odaları şeklinde ve daha birçok özelliği bulunmaktadır.

Windows’un “Messenger” doğrusu MSN uygulamasından ilkin dünya üstünde en fazlaca kullanılan yazışma/söyleşi programlarından birisiydi. Yahoo Messenger, bilhassa 1990-2000 yılları aralığında fazlaca sayıda kullanıcı tarafınca tercih edildi. Sadece MSN uygulamasının çıkışı ve MSN uygulamasının Yahoo’dan daha çok özellik ve özgürlük sunuyor oluşu Yahoo’nun revaçtan düşüşüne zemin hazırladı. Bunların haricinde Yahoo sitesinin Hotjobs adlı bir kısmı vardır ve burdan iş arama olanağı da sunmaktadır.  Yahoo! Finans bölümünden ise pek fazlaca borsa endeksi ve hisse senedi hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yahoo! News bölümünden dünyada ki gelişmeler takip edilebilmekte, Games bölümünden ise oyunlar oynanabilmektedir.

Yahoo Music dahilinde sunulan Radio ise ilk içerikli çevrimiçi radyo olma özelliğine haizdir. Kullanıcalar parçalara oy vererek kendi zevklerine hitap eden bir kanal oluşturabilmekte ve bunu kaliteli bir sesle çevrimiçi olarak keyifle dinleyebilirler. 2008 yılının son aylarında Türkçe olarak hizmete sunulmuştur. 4 Şubat 2008 tarihinde ise Microsoft, Yahoo! için 44.6 milyar dolarlık bir teklif yapmış, Yahoo! ise bu teklifi reddetmiştir. Günümüzde halen ABD’de ve çevre ülkelerde gün içinde fazlaca sayıda ziyaret alan ve arama meydana getirilen arama motorlarından birisi olma hususi durumunu koruyor.

Yahoo’nun merkezi İrlanda Dublin’de bulunmaktadır. Bundan dolayı Yahoo İrlanda Dublin merkezinin telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak Yahoo ile görüşebilirsiniz. Yahoo’nun Türkiye için yazışma detayları bulunmamaktadır.

Prima’nın 850’li müşteri hizmetleri numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden irtibata geçerek Prima’yla ilgili talep, tavsiye ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Yahoo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yahoo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Telefon          : +353 1 866 3100
Faks                : +353 1 866 3101
Ofis Adresi   : 5-7 Point Village North Wall Quay Dublin, 1 Ireland

Arama Terimleri: Yahoo yazışma detayları, Yahoo telefon numarası, Yahoo bağlantı tel, Yahoo canlı destek, Yahoo müşteri temsilcisi, Yahoo yakınma hattı, Yahoo tüketici ilişkileri danışma hattı, Yahoo yazışma, Yahoo çağrı merkezi, Yahoo Türkiye temsilciliği, Yahoo Türkiye yazışma, Yahoo hesabım kapatıldı, Yahoo hesap geri alma

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ