Yandex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 29 Eylül 2019
  • 575 kez görüntülendi.
Yandex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yandex, 1997 senesinde Rusya’da kurulmuş web tabanlı ürün üreticisi ve geliştiricisidir. Rusya’da en oldukça kullanılan arama motoru Yandex’tir. Son zamanlarda yapmış olduğu iş ortaklıkları, devletimizde yapmış olduğu büyük yatırımlar, yenilikleri ve kolay kullanımı ile adını çoğunlukla duyurmayı başarmış bir şirkettir. Mozilla Firefox web tarayıcısında Türkiye için varsayılan arama motoru Yandex olmuştur.

Yandex; Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Türkiye ülkerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Vatanımızda de etken durumda ofisi bulunmaktadır. Birçok spor kulübü ve şirketle ortaklığı bulunmaktadır. Samimiyeti ve yenilikleriyle her geçen gün kullanımı artmaktadır. Yandex’in verdiği hizmetlerin bazıları şunlardır; Yandex.Arama, Yandex.Direct, Yandex.Disk, Yandex.Haritalar, Yandex Mail, Yandex.Navigasyon, Yandex.Browser, Yandex.Metrica, Yandex.Tercüme, Yandex.Toloka.

Yandex’in kullanıcılar için bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda vereceğimzi bağlantı vesilesiyle Yandex.Yardım merkezine ulaşabilir, hangi ürünle ilgili destek almak isterseniz detaylı bir halde probleminin sebebi ve yanıtını bulabilirsiniz. Ek olarak Yandex’e toplumsal medya üstünden de ulaşabilirsiniz.

Yandex Yardım Merkezi

Arama Terimleri: yandex yazışma detayları, yandex telefon no, yandex bağlantı tel, yandex canlı destek, yandex müşteri temsilcisi, yandex yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ