Yargı Yayınevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 21 Haziran 2019
  • 53 kez görüntülendi.
Yargı Yayınevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yargı Yayınevi Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Yargı Yayınevi müşteri hizmetlerine iyi mi bağlanırım, Yargı Yayınevi müşteri temsilcisi direk bağlanma, Yargı Yayınevi müşteri şikayetleri şeklinde mevzularda data vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Yargı Yayınevi hakkında data sahibi olabilirsiniz.

Yargı Yayınevi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yargı Yayınevi 1984 senesinde Ankara’da ufak bir işletme olarak çalışmalarına adım atmıştır. İlk kurum yıllarında üniversite ders kitaplarını yayınlamayı ve pazarlama yapmayı amaçlamıştır. İlk yayını Devlet Malları adlı eseridir. Daha sonraki yıllarda üniversitelerin derslerinde okutulan seçkin öğretim üyelerinin hazırladığı kitaplar yayınlanmıştır. Zaman içinde kültür ve sanat alanlarında da yayınlar mevzusunda hizmet vermiştir.

1990 senesinde kendi alanlarında yine yapılanarak Yargı Basım Gösterim Dağıtım LTD. ŞTİ olarak isim değişikliğini yapmıştır. Bu yeni yapılanma yayınevi için tam bir milat olmuştur. Böylelikle eğitim sektöründe Ankara ilinden başlayıp tüm Türkiye’ye yayılacak bir hizmet alanı oluşturmak ve yayınevi mevzusunda marka oluşturacak emekler başlatılmıştır.

Yargı Yayınevi web adresi olan www.yargiyayinevi.com adresinden alışveriş imkanı bulunmaktadır. İnternet adresinden meydana getirilen alışverişlerin takibinin yapılabilmesi için bir müşteri hizmetleri kurulmuştur.

Yargı yayınevi müşteri hizmetlerinin Görevleri

Yargı yayınevi müşteri hizmetleri; Yargı Yayınevi’ne ilişkin kitaplar ile ilgili yada web sayfasından alınan tüm ürünler ile ilgili sorun, soru ve görüşlerinizi müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz. Herhangi bir sipariş, kargo ve teslim ile ilgi yaşadığınız problemler en kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır.

Yargı Yayınevi için müşteri memnuniyeti her şeyden ilkin gelmektedir. Bu yüzden tüm problemler müşteri hizmetleri tarafınca dikkate alınarak müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Sipariş ve Kargo Takip

Yargı Yayınevi web sayfasından verilen siparişlerin takip edeni müşteri hizmetleri tarafınca yapılmaktadır. Hem de web sayfasından verdiğiniz kargoların nerede bulunduğunu ve ne vakit teslim edileceğini gene müşteri hizmetlerinden sorgulayabilir yada web sayfasından takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz ve kargolarınızın teslimatı mevzusunda yaşanılan tüm problemleri, aksaklıkları müşteri hizmetlerine mail yada web sayfası yolu ile aktarıp, yardım talebinde bulunabilirsiniz. En kısa zamanda çözüm bulunarak size kargonuzun ulaştırılması sağlanacaktır. Aşağıda Yargı Yayınevi’ne ilişkin Çağrı Merkezi kontakt detayları ve adresi yer almıştır.

Yargı Yayınevi İletişim Detayları

Adres: Ostim Mahallesi, Turan Çiğdem Caddesi, 1220. Sokak, No: 13 / 1-2, Ostim Yenimahalle, Ankara, Türkiye

Yargı Yayınevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0312) 386 1139

Yargı Yayınevi Cep Telefon Numarası
(0533) 330 6129

Yargı Yayınevi Faks Numarası
(0312) 386 1398

Arama Terimleri: yargı yayınevi telefon numarası, yargı yayınevi müşteri hizmetleri, yargı yayınevi telefon numarası, yargı yayınevi kontakt, yargı yayınevi yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ