Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 13 Nisan 2019
  • 447 kez görüntülendi.
Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türkiye’nin en büyük yatak üreticisi konumunda olan Yataş’ın zamanı 1970 ‘li yıllara kadar dayanıyor. İlk olarak Kayseri’de 1976 senesinde sünger fabrikası olarak kurulan şirket, 1979 yılına gelindiği süre ise süngerle beraber yatak üretimine de geçmiştir. Hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ve yeni tip yatakların çıkmasıyla beraber Yataş‘ta bu trende ayak uydurup 1980 yılından sonrasında yaylı yatak üretimine de adım atmıştır.

Şirket profili büyüdükçe ürün çeşitliliğini de artıran Yataş şirketi, 1990 ‘lı yılların başından itibaren ev tekstili ve mobilya üretimine de girmiştir. 2000 ‘li yıllara geldiğimizde ise dünyada 45 ‘den fazla ülkeye ürün ihraç eden Türkiye’nin en büyük firmalarından bir halini almıştır. Kurulduğu günden beri temel amacı müşteri memnuniyeti ve uyku kalitesinin yükselmesi olan şirket, yurtiçi ve yurtdışında kendi alanında birçok ödülü de kucaklamıştır.

Yataş şirketi, tüm dünyadaki son olarak yatak trendlerini devamlı olarak takip edip ülkemizi de son olarak teknolojilerle buluşturmaktadır. Son olarak Superbrands tarafınca Türkiye’nin en iyi yatak markası ödülünü kazanan şirket, İtalya, İngiltere, ABD, Bulgaristan, Kıbrıs, Azerbayacan, Romanya, Almanya, Suriye ve Hollanda şeklinde değişik kıtalarda ve kültürlerdeki ülkelere ürün ithal etmektedir.

Halen Kayseri’de bulunan senelik 360 bin yatak üretim kapasiteli tesiste üretimlerine devam eden Yataş için müşteri desteğine ihtiyacınız olabilir. Satın aldığınız yataklar ya da ev tekstili ürünlerinde çeşitli sıkıntılar ya da defolar olması durumunda Yataş müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Bu tür problem yaşayan müşteriler için sizlere Yataş firmasına iyi mi ulaşabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

 

Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası                                                                                                             444 0 987

Yataş Müşteri Hizmetleri WhatspApp Numarası

 0506 787 00 00

Yataş Genel Müdürlük Adresi ve Telefon Numarası

 Cumhuriyet Mahallesi Kartal Caddesi No 41A Yakacık Kartal İstanbul

 Telefon Numarası: 444 0 987  –  Fax Numarası: 0 (216) 451 49 49

Yataş Kayseri Üretim Tesisi İletişim Numaraları 

 Telefon Numarası: 444 0 987  –  Fax Numarası: 0 (352) 321 20 95

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ