Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası

  • 06 Haziran 2019
  • 48 kez görüntülendi.
Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yemekteyiz TV8

TV8 ekranlarında tekrardan yayınlanmaya başlamış olan Yemekteyiz programı hafta içi her gün yeni bölümleriyle seyircilerle buluşmakta. Bu makalemizde Yemekteyiz müracaat iyi mi yapılır? Yemekteyiz yarışma formatı iyi mi? Yemekteyiz büyük ödül ne kadar? Benzer biçimde sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Yemekteyiz Değişen Formatıyla TV8 Ekranlarında

Yemekteyiz uzun süredir beğenilerek izlenen ve en oldukça takip edilen yarışma programlarından biri haline gelmiştir. Fox TV, Show TV şeklinde değişik kanallarda seyircilerle buluşan yemekteyiz şuanda TV8 ekranlarında seyircilerle buluşmaktadır. Yarışma formatında hafifçe bir değişikliğe uğrayan Yemekteyiz hafta içi her gün ilgiyle takip edilmektedir.

Önceki bölümlerde sunucu bir tek kamera arkasında konuşuyorken yeni bölümlerde sunucu da işin içine girmiş durumda. Sunucu her gün yiyecek meydana getiren yarışmacının evine giderek alışveriş aşamasından yiyecek sonuna kadar ev sahibinin yanında durmaktadır. Bir taraftan yiyecek yapılırken yarışmacıyla söyleşi ederken öteki taraftan öteki yarışmacılarla beraber meydana getirilen yiyecekleri tadarak puan vermektedir. Ayrıca Yemekteyiz’in sunuculuğunu yakışıklı oyuncu Onur Büyüktopçu yapmaktadır.

Yemekteyiz Yarışma Formatı

Yemekteyiz 5 yarışmacıdan oluşmaktadır. Pazartesi’den Cuma’ya kadar her bir yarışmacı sırayla yiyecek yapmakta ve öteki yarışmacıları ve sunucuyu konuk ederek onlardan puan toplamaktadır. Her bir yarışmacı güne alışverişle başlamakta arkasından belirli vakit içinde belirlemiş olduğu menüyü yetiştirmeye iş koşturmacasındadır. Arkasından gelen öteki 4 yarışmacıya ve sunucu Onur Bey’e yiyecekleri servis ederek yarışmacıların yemekler hakkında düşüncelerini dinlemektedir. Kimi zaman zorlayan ve sinirlendiren yorumlar gelebilse de ev sahibinin soğukkanlı olması ve meydana getirilen eleştirilere sakin bir halde yanıt vermesi gerekmektedir. Gün sonunda ise yemeğe katılan 4 yarışmacı ve sunucu Onur Büyüktopçu ev sahibine 10 üstünden puan vermektedir. Bu şekilde 5 gün devam eden Yemekteyiz’de 5. Günün sonunda en oldukça puanı alan yarışmacı haftanın birincisi seçilerek 10000 TL’lik büyük ödülün sahibi olmaktadır. Yarışmada hepimiz haftanın birincisi olmak istediği için ara sıra sert tartışmalar ve eleştirilerle ortam gerilmektedir. Bu durumda sunucu Onur Bey vakaya müdahil olarak ortamı yatıştırmakta ve yarışmanın sıhhatli bir halde ilerlemesini sağlamaktadır.

Yemekteyiz Başvuru Şartları

Yemekteyiz’e katılabilmek için müracaat formunu eksiksiz bir halde doldurmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Bir öteki kaide ise menünüz hazır yiyeceklerden oluşmamalıdır. Hazır yiyeceklerden kasıt çiğköfte, rus salatası şeklinde yiyecekleri hazır olarak almamanız gerekmektedir. Menünüzde bulunuyorsa kendinizin yapması gerekmektedir. Bunun haricinde hazır mayonez, hazır salça şeklinde malzemeler kullanılabilmektedir.

Yemekteyiz’e katılmak istiyorsanız en mühim unsur Yemekteyiz Başvuru Formu nu eksiksiz ve dikkatli bir halde doldurmanı gerekmektedir. Başvuru formunuzu okuyan kişinin ilgisini çekecek şekilde doldurmanız yarışmaya katılabilme ihtimalinizi arttırmaktadır. Tüm bölümleri doğru ve eksiksiz bir halde doldurmanız gerekmektedir. Aksi durumda katılma hakkı kazansanız dahi yanlış verilen bilgilerden dolayı yarışma hakkınız iptal edilmektedir.

Yemekteyiz Programının kontakt formu ve müracaat formu bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ek olarak kontakt formundan TV8 ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Öteki taraftan Yemekteyiz ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Formu
link

Yemekteyiz WhatsApp Telefon Numarası İletişim Formu
link

Arama Terimleri: yemekteyiz kontakt, yemekteyiz müracaat formu, yemekteyiz yarışma formatı, yemekteyiz ödül, yemekteyiz telefon numarası, yemekteyiz çağrı merkezi, yemekteyiz tv8, yemekteyiz müracaat şartları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ