Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 13 Haziran 2019
  • 38 kez görüntülendi.
Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yetek Sizsiniz Türkiye, ülkemizin en malum yarışma programlarından birisidir. 2009 yılından bu yana yapımcısı olan Acun Medya tarafınca her yıl yeni sezonları düzenlenmektedir.  Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ülkemizce sık takip edilen ve oldukca konuşulan programlardan birisidir. Acun Medya’ya ilişik olan TV8 ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır. 8 yıldan bu yana ekranlardadır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye adından da anlaşılacağı suretiyle bir beceri yarışmasıdır. Türkiye’nin dört bir yanından yarışmaya katılan yarışmacılar ayrı ayrı kabiliyetlerini sergilerler. Uzun bir eleme sürecinin arkasından 2.turlar adım atar, arkasından çeyrek final, yarı final ve büyük finalle beraber büyük ödül olan 500.000 TL yarışma şampiyonuna verilir.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin herhangi bir kontakt numarası yada Yetenek Sizsiniz Türkiye Whatsapp numarası benzer biçimde numaraları bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan düzgüsel müracaat yada videolu müracaat bağlantıları vesilesiyle programa müracaat yapabilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu

Yetenek Sizsiniz Türkiye Videolu Başvuru Yap

Arama Terimleri: beceri sizsiniz türkiye kontakt detayları, beceri sizsiniz türkiye telefon no, beceri sizsiniz türkiye bağlantı tel, beceri sizsiniz türkiye canlı destek, beceri sizsiniz türkiye müşteri temsilcisi, beceri sizsiniz türkiye yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ