Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • 25 Haziran 2019
  • 68 kez görüntülendi.
Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo şirketi Türkiye’nin en eski ve en güvenilir kargo şirketlerinin başlangıcında gelmektedir. Devletimizde kargo kültürünün yeni yeni gelişmeye başladığı günlerden beri etkinlik gösteren şirketimiz Türkiye’deki kargo sektörünün gelişmesinde ve bugünkü şeklinde büyük bir sektör halinde gelmesinde yapmış olduğu yenilikler ve sektöre öncü olması ile hakikaten büyük bir payımız bulunmaktadır.

Şirketimizin en mühim özelliği her ne şartta olursa olsun verdiğimiz sözlerimizi yerine getirmemizdir. ‘’ Söz Verdiğimiz Benzer biçimde’’ sloganı ile doğru orantılı olarak Türkiye’nin ve dünyanın 4 bir tarafına kargolarınız tamda siz söz verdiğimiz şeklinde tam zamanında ve sorunsuz bir halde teslim edilmektedir.

Türkiye’nin Öncü Kargo Şirketi

Türkiye’nin öncü kargo şirketi olarak kurulduğumuz andan itibaren yaptığımız tüm hizmetlerle ve getirdiğimiz tüm yeniliklerle devamlı sektöre öncülük etmekteyiz. 1982 senesinde firmamızı kurduğumuzda bir tek biz vardık ve hemen sonra kurulan birçok şirkete ilhan deposu olduk. Fakat şunun bilincinde idik devamlı daha iyisini yapmalıyız. Bunun içinde devamlı yenilikleri arayan ve ilk olarak gerçekleştiren kargo şirketi olmaktan devamlı gurur duyduk.

Türkiye’nin en ücra köşelerine bile kurduğumuz acentelerimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmak bizim için ayrı bir onurdur. Yaptıklarımız ile yetinmeyip yurt dışına da kargo göndermek isteyen müşterilerimiz için gene ilk yurt dışı kargo hizmetini başlattık. Geçmişten aldığımız tecrübeleri son olarak teknolojilerle harmanlayarak size günümüzde sorunsuz ve en süratli kargo hizmetini sunmaktan gurur duymaktayız. Bizim için en mühim undur siz değerli üyelerimizin memnuniyetidir. Süratli, güvenli ve kaliteli hizmet tüm yurttaşlarımızın hakkıdır.

Yurtiçi Kargo Hizmetleri

Yurtiçi kargo hizmetleri olarak hizmet ağımız oldukça geniş ve çağıl durumdadır. Şirketimiz aynı gün teslimat isteyen müşterilerimiz için vip kargo, kent içi süratli kargo, çift yönlü kargo, askılı taşmacılık, paletli taşıma, uydu şube, tahsilatlı gönderi, e- tecim, sektörlere özel hizmet geliştirme, istediğiniz gün ve saatte kargo teslimi, dünyanın 220 noktasına yurtdışı kargo gönderimi ve yollanacak eşyalarınızın özelliğine ve cinsine gore ambalajlama seçenekleri ile aradığınız tüm hizmetleri ustalaşmış ve sorunsuz bir halde sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası olan 444 99 99 aranmalı. Peşinden 0 tuşlanarak müşteri hizmetlerine süratli şekilde bağlanılabilir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 99 99 -> 0

Arama Terimleri: yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine bağlanma, yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, yurtiçi kargo müşteri hizmetleri, yurtiçi kargo müşteri hizmetleri numarası, yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine derhal bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ