Zahide Yetiş telefon numarası

 • 31 Ocak 2018
 • 4.418 kez görüntülendi.
Zahide Yetiş telefon numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Televizyon programları arasında sevilerek izlenen Zahide Yetiş telefon numarası 0212 471 96 96’dır. Bu numara aynı zamanda whatsapp telefon numarasıdır. Sizlere verdiğimiz bu numara ile canlı yayına bağlanıp konuklara istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Zahide Yetiş’in sunduğu program hafta içi her gün sabah kuşağında 9.30 da yayınlanmaktadır. Özellikle sağlık konusunda birçok bilgi paylaşıp birçok insana yardımcı olmaktadır. Alanında uzman doktorları konuk ederek insanların sağlık hakkında daha fazla bilgi sahibi olup bilinçli bir şekilde yaşamalarına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra sağlık sorunu yaşayıp bu sorunun altından kalkamayan ve kalkamayacak olan kişilere yardım etmektedir. Programın yayınladığı ilk günden bu yana birçok insana sağlık konusunda yardımcı olunmuştur. İzleyicilerin yüzünü güldüren Zahide Yetiş’e sizlere verilen numaralar ile bağlantı kurup sağlık konusunda yardım isteyebilirsiniz.

ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA

Sabah kuşağında yayınlanan program sevilerek uzun yıllardır izlenmektedir. Sağlık sorunu yaşayan insanlara uzatılan yardım elleri sayesinde program tutulmuş ve ilgile izlenir hale gelmektedir. Bitkilerin gücünden nelerin neye faydası olduğundan yemek tariflerine kadar programda birçok bilgiye yer verilmektedir. Sunucunun sıcak ve içten sunumu ile evlerin vazgeçilmez programı olmuştur. Programa telefon aracılığı ile mail ile Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı yönelterek yardım isteyebilirsiniz. Bazı sorunlar yardım alınarak çözülebilmektedir. Bundan ötürü bu program insanlara sağlık açısından yardım edebilmek amacı ile yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. AYFER YAVUZ dedi ki:

  Zahide hanım merhaba,
  Hasta bir kızımız var ve son çare olarak size gelmek istiyor. Bununla ilgili nasıl irtibata geçebiliriz?
  Dönüş yapmanızı ümitle bekliyoruz.
  İyi çalışmalar dilerim.

 2. İyileşmek istiyorum. Whatsaaptan mesaj attım başvuru yaptım video attım. Cevap gelmedi. Ne olur çağırın beni.

 3. Bahar budak dedi ki:

  Merhaba Zahide hanım ben 25 yaşındayım 3 çocuğum var küçüğü 7 aylık daha 45 günlükken beyin kanaması geçirdi mama bez alamıyorum kalbinde uğurum var ew kirasını zor veriyoruz bize yardimci olur musunuz 055370662**

BİR YORUM YAZ