Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

  • 17 Haziran 2019
  • 45 kez görüntülendi.
Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Zahide Yetiş’le programı 2015 yılından bu yana Show TV ekranlarında gösterilen sıhhat programıdır. Zahide Yetiş, Doktorum programıyla tanınmış peşinden atv ekranlarında gösterilen Zahide ile Yetiş Hayata programını uzun bir sunmuştur. Sabah kuşağının en gözde programlarından kabul edilen ve Türkiye’nin en sevilen sunucularından olan Zahide Yetiş, Zahide Yetiş’le programı ile hafta içi her gün saat 09.30’da Show TV ekranlarında.

Zahide Yetiş’le programında Türkiye’de tanınmış ve alanında en uzman olan hekim ve diyetisyenler konuk olmakta, stüdyoda bulunan kişilerin yada telefon yöntemiyle iletişime geçen seyircilerin sıhhat problemlerine çözüm bulmaktadır. Ek olarak her gün birbirinden özel sıhhat sırları, güzellik sırları, hastalıkların tedavileri için organik ipuçları ve daha fazlasıyla bilgilendirici bir programdır.

Zahide Yetiş’le programının bir canlı gösterim kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak canlı yayına bağlanabilir, Zahide Yetiş ve konuklara sorun yaşadığınız mevzuları paylaşabilir, informasyon alabilirsiniz. Ek olarak fazlaca yakında Zahide Yetiş’le programı Whatsapp telefon numarası yayınlanacaktır. Yayınlandığında bu yazımız üstünden numarayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Telefon İhbar Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş’le Canlı Gösterim Telefon Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş’le Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Kısa sürede yayınlanacaktır.

Arama Terimleri: zahide yetiş’le kontakt detayları, zahide yetiş’le telefon no, zahide yetiş’le bağlantı tel, zahide yetiş’le canlı destek, zahide yetiş’le müşteri temsilcisi, zahide yetiş’le yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ