Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 03 Nisan 2019
  • 504 kez görüntülendi.
Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Zen Pırlanta, uzun senelerdir takı ve kuyumculuk sektöründe olan bir markadır.  Firmanın belirttiğine bakılırsa, 100 yıldan uzun bir süreden günümüze kadar gelen bir pırlanta markasıdır. Türkiye’de satış icra eden pırlanta alanında en büyük markalarından olan Zen Pırlanta, hem de tüm Avrupa’nın en büyük üretim kapasitesine haiz pırlanta markası olma özelliği taşır. Zen Pırlanta şirketi bu sayede de son aşama geniş bir çeşit skalası ve bununla doğru orantılı olarak birçok değişik bütçeye uygun tasarımlarıyla müşterilerine hizmet veren bir lüks takı firmasıdır.

Türkiye’nin en oldukça beğenilen ve müşterileri tarafınca en oldukça tercih edilen markası olmayı hedefleyen Zen Pırlanta bu doğrultuda geniş bir satış ve müşteri destek ağına haizdir. Her geçen gün daha çok bölgede mağaza açan şirket bu doğrultuda destek hizmetlerini ve satış ağını da arttırmaktadır. Ek olarak değişen trendleri devamlı olarak takip edip hem eski hem de yeni modaya uygun ürünleri müşterilerin beğenisine sunan bir firmadır. Zen Pırlanta çatısı altında birçok değişik model ve türde ürün bulunmaktadır. Yüzük, küpe şeklinde takıların yanı sıra arayışınıza uygun şekilde çeşitli modellerde takıları da bulabileceğiniz bir markadır.

Müşterilerine verdiği hizmeti yalnızca satış aşamasında değil satın aldıktan sonrasında da sürdürmek Zen Pırlanta firmasının ana amaçlarından birisidir. Zen Pırlanta şirketi, bu doğrultuda iş ortamında çalışanlarının müşterilerine iyi hizmet vermesi için çaba sarfettiğini belirtmektedir. Her geçen gün daha çok şehirde ve alışveriş merkezde açılmayı hedefleyen marka gittikçe daha oldukça ilde hizmet vermeye başlamaktadır. Türkiye’nin birçok değişik şehrinde mağazası bulunan Zen Pırlanta şirketi ile çeşitli soru görüş ve önerileriniz için ya da ürün aldıktan sonrasında destek almak için iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda sizlere Zen Pırlanta ile ilgili yazışma bilgilerini detaylı şekilde aktaracağız.

 

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 7 911 (Hafta içi 09-18, Cumartesi 09-16 saatleri arası)

Zen Pırlanta Genel Müdürlük Telefon Numarası:

0212 520 00 41

Zen Pırlanta E-Mail Adresi:

informasyon@zenpirlanta.com

Zen Pırlanta Genel Merkez Adresi:

Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:35 Eminönü, İstanbul

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ