Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Nisan 2019
  • 340 kez görüntülendi.
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri yöntemlerini kullanarak, şubeye gitmeden birçok işleminizi gerçekleştirebilir, istediğiniz mevzularda destek alabilirsiniz. Telefonla iletişimin haricinde, web şubesinden ya da mobil şubeden de yararlanabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak işlemleriniz için talep verebilir ya da ürün ve hizmetler hakkında data alabilirsiniz. Kredi kartı, kredi, yatırım fonu başvurularınızı buradan gerçekleştirebilir, hangi aşamada olduklarını takip edebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 220 00 00 şeklindedir. Bununla birlikte 444 00 00 şeklinde de bir numarası bulunuyor. Çağrı merkezine 7/ 24 erişim sağlayabilir, istediğiniz mevzular hakkında data alabilirsiniz. Aradığınız mevzu için yanıtınızı kısa sürede tuşlamalarla ulaşabilir, ya da müşteri temsilcisine bağlanmayı tercih edebilirsiniz.

ziraat bank direk bağlanma hattı

Ziraat Bankası müşteri numarasını kullandığınız süre, eğer banka bilgilerinizde tanımlı olan numara üstünden arama yapıyorsanız direkt size hitaben çağrı merkezi açılacaktır. Bu sayede herhangi bir data ya da kart numarası vermeden istediğiniz mevzuda data alabiliyorsunuz. Eğer numaranız kayıtlı değilse, kart numarası, müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarasını tuşlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Ziraat Bankası, sesli yönlendirme sistemi ile aslına bakarsanız birçok işleminizi müşteri temsilcisine bağlanmadan tamamlayabiliyorsunuz. Eğer yitik çalıntı şeklinde bir durum var ise direkt bağlanmak için numarayı çevirdikten sonrasında size hangi tuşa basmanız gerektiği söylenecektir. Öteki türlü durumlar için ise, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00’ı aradıktan sonrasında sırasıyla karşınıza çıkan menülerde 1, sonrakinde 6 ve son olarak menüde ise 0 tuşunu kullanmalısınız. Bu şekilde kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabilir, sorunuzu iletebilirsiniz. Bahsi geçen süratli tuşlamayı kullanabilmek için banka bilgilerinde kayıtlı olan telefon numaranız üstünden iletişime geçmeniz gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ