Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 18 Haziran 2019
  • 478 kez görüntülendi.
Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Günümüzün sabah kuşağında en fazlaca izlenen programların başlangıcında evlilik programları gelmektedir. Birçok tv kanalında gösterilen evlilik programlarından birisi de Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu Zuhal Topal’la İzdivaç programıdır. 2009 yılından beri programı Zuhal Topal sunmaktadır. Programda adaylar birbiriyle tanışır görüşür yada ekran başlangıcında bir şahıs programdaki bir adaya talip olabilir. Duruma bakılırsa evlilikle sonuçlanır.

Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılmak için birçok yol mevcut. Programa katılmak için yada bir adaya talip olmak için bir 212’li numara, bir resmi programa müracaat formu ve Whatsapp aracılığı ile programa müracaat yapabilirsiniz. Whatsapp aracılığı ile müracaat yaparken kendinizi tanıtabilir; fotoğraf, video ve ses kaydı benzer biçimde medya dosyaları gönderebilirsiniz.

Zuhal Topal’la İzdivaç Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 300 18 18

Zuhal Topal’la İzdivaç Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0542 830 30 30

Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Formu

Arama Terimleri: zuhal topal yazışma detayları, zuhal topal telefon no, zuhal topal bağlantı tel, zuhal topal canlı destek, zuhal topal müşteri temsilcisi, zuhal topal yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ